O PROJEKTU

Projekt je již zkolaudován, brzy se do něj začnou stěhovat první nájemníci.

 

Luxusní bydlení bez kompromisů

Pohodlí domova spojené s příjemným okolím v blízkosti města a přírody, sportu i odpočinku s krásným výhledem na řeku. To vše vám nabízí nové jedinečné bydlení Podolské schody.

Autory projektu trojice bytových domů v ulici Sinkulově v Praze 4, který vznikl v roce 2012, jsou ing. arch. Jiří Šesták a prof. ing. arch. Irena Šestáková z atelieru Šesták / www.ateliersestak.cz  / a ing. arch. Ondřej Dvořák a ing. arch. Jiří Matys ze skutek architecture / www.skutek.cz /. Největší objekt / B / byl realizován v roce 2013 pro původního investora, zbývající objekty / A a C / odkoupila  v roce 2014 společnost Crestyl. Projekt byl realizován s úpravami, které navrhl pro společnost Crestyl ing.arch. Chmelař jako šéf design supervizor.

Architekti ze studia Chmelař architekti novému projektu dali moderního ducha a život mu vdechla jejich jedinečná koncepce. Na rozdíl od velkých sídlišť, kde se v bezpočtu stejných kvádrů snadno ztratíte, zasadili zde architekti domy pouze dva. V jednom se nachází 7 bytů a v druhém bytů 13 o velikostech od 1+kk do 5+kk – každý s originální koncepcí a designem. Také zde odpadají starosti s parkováním. K dispozici vám totiž bude 32 parkovacích míst. Jedná se tak o rezidenci, která svým rafinovaným architektonickým řešením a umístěním konkuruje velkým projektům moderního bydlení, ale neztrácí nic z útulnosti malého projektu. 

Domy nabízí krásný výhled na okolí Vltavy v klidu a pohodlí vlastního bytu. Vybrat si můžete z 20 bytů – od malých jednopokojových po větší, které vám dodají pocit volnosti. Podlahová plocha je rozsáhlá. Nejmenší byty mají v průměru 75 m2. Ty největší pak ohromí plochou okolo 180 m2. 

ARCHITEKTI

Kontrasty, které spojují

Symetrie, nebo asymetrie? Hrany, nebo křivky? Detail, nebo celek? Pevnost, nebo lehkost? Dřevo, nebo beton? Architekti ze studia Chmelař architekti milují výzvy. Jedinečným spojením kontrastů dosahují esteticky vyvážené harmonie, která je zároveň praktická a pohodlná. Budete se tak v jimi navržených interiérech cítit jako doma.  

Architektonické studio Chmelař architekti působí na českém trhu již od roku 1998. Za tu dobu svou zručnost a um prokázali na významných projektech jako DOCK v pražské Libni, Apartmánový dům Nad Jelením potokem a také úspěšně revitalizovali centrum města Hronov. Stejnou kvalitu a originalitu vštípili i projektu Podolské schody. 

Sám David Chmelař dlouhodobě spolupracuje se skupinou Crestyl na pozici Design supervizor. Autorsky se již podílel na realizaci úspěšného projektu DOCK. Zajímavá řešení návrhů, pohodlí domova, použití kvalitních materiálů a hlavně osobní přístup jsou pro firmu Chmelař architekti nejpodstatnější. Domy proto navrhli a uspořádali tak, aby všem svým a především vašim nárokům dostáli. 

LOKALITA

Čím je tato lokalita výjimečná? 

Podolské schody vás na první pohled uchvátí svou osvěžující malebností. Lokalita navíc zaujme svou skvělou dostupností  – MHD je vzdálená několik minut stejně jako místa pro trávení volného času. V blízkosti rezidence se totiž nachází cyklostezky a bruslařské dráhy, pláž ve Žlutých lázních a Vyšehrad, který je ideální pro víkendové pikniky. Samozřejmostí je i výborná občanská vybavenost – v okolí se nachází školy, školky, dětská hřiště, obchody, restaurace, úřady, firmy a spousta dalšího.

Kdo se potřebuje rychle dostat na druhý konec Prahy, může využít blízké metro nebo jednoduše sejde z kopce k nedaleké tramvajové lince. Vášniví cyklisté a bruslaři si užijí nedalekou dráhu, která se tiskne k pravému břehu Vltavy. Ať už chcete večer vyrazit do víru velkoměsta, nebo si posedět na terase s nádherným výhledem, přijdete si v každém ohledu na své.

 

Děkujeme za Vaši návštěvu!

Všechny byty v našem projektu Podolské schody jsou vyprodány, přesto nás váš zájem těší. Více o našich dalších projektech a volných nemovitostech najdete na stránkách www.crestyl.com