Bellini

Pro svoji kuchyni využijte služeb našeho partnera Bellini.  Cílem společnosti je navrhovat interiéry takovým způsobem, aby na klienty působily pozitivně a příjemně. Prostor utváří tak, aby byl jednoduchý, nadčasový a elegantní. Ne pro laciný efekt, ale pro praktický život podle potřeb každého člověka. Navrhují řešení interiérů od předsíní přes kuchyně, obývací prostory, ložnice, dětské pokoje až po úložné prostory, šatny a podkrovní prostory.To vždy s důrazem na promyšlené komplexní řešení celého interiéru. Vše bude sladěné, moderní a ve stylu, který máte rádi.

Společně s Vámi a pro Vás navrhnou nadčasové, kvalitní prostory. Pečlivě vyberou a vyhledají kolekce předmětů, které jsou pro daný interiér nejvhodnější. Skloubí krásu s praktičností v dokonalý celek. Dodají vše, co bude navrženo. Zakládají si na tradici kvalitních a nadstandardních služeb. V německé kvalitě s italskou elegancí. Od návrhu k realizaci. 

Přístup ke klientovi staví především na komlexnosti nabízených služeb. To znamená, že nejde jen o tvorbu návrhu designu celých interiérů (od vstupní haly až po půdu), ale i jejich následné vybavení konkrétními produkty a to primárně produkty od německých a italských výrobců, které ve většině případů zastupujeme výhradně. V segmentu kuchyní pracujeme se značkami Nobilia, Hacker a Schuller, v oblasti nábytku se značkami Jesse, Tonon, Zanette a Tomasella.

Spolupodílení se na projektu Podolské schody je obrovská výzva. Jedná se opravdu o unikátní projekt, který je důkazem toho, že jde citlivě a efektivně skloubit životní prostředí s krásným bydlením, které nenásilně a citlivě zapadá a současně respektuje přírodu Prahy.  I pro váš interiér mají k dispozici nepřeberné množství produktů italských a německých výrobců, kteří již desítky let vyvíjí, designují a vyrábí své produkty právě v harmonii s přírodním prostředím, tak aby i interiéry plně reflektovali životní prostředí.

Děkujeme za Vaši návštěvu!

Všechny byty v našem projektu Podolské schody jsou vyprodány, přesto nás váš zájem těší. Více o našich dalších projektech a volných nemovitostech najdete na stránkách www.crestyl.com